Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. Memoriál Jaroslava Dubničky v maratonu

14. 1. 2007

ObrazekV sobotu se běžel v Ostravě - Třebovicích již třetí ročník Memoriálu Jaroslava Dubničky v maratonu. Opět se v Ostravě na startu sešlo hodně účastníků, kteří si pochvalovali výborné počasí a skvělou organizaci. Celkem vystartovalo 47 závodníků ( z toho 7 na trati půlmaratonu ).

Zaběhl jsem si také půlmaraton v celkem dobrém čase a proto jsem mohl zase něco z průběhu nafotit. No a tyto moje fotky najdete zde! Nebo se můžete mrknout také do mého nového fotoalba na této stránce :)

ObrazekNa akci mně zaujalo hnedle několik věcí. Na upoutávce jste si již jistě všimli, že jsme nakrmili spoustu bezdomovců chutnou polévkou. Dále mně překvapila přítomnost tajného agenta 007, který se v několika převlečeních pohyboval různou a matoucí rychlostí podél tratě.

Tajný agent 007 v nenápadném převleku :)

Ale nakonec jsem jej odhalil v hospodě ! Byl opravdu dost překvapen a pokusil se mně uplatit nealkoholickým pivem a teplým čajem. Úplatky jsem si sice vzal, ale nic mu to nebylo platné, protože jsem jej nakonec sám osobně odevzdal spravedlnosti ! 

Obrazek

Moc pěkně nám nakonec slavnostního vyhlášení zaspívali duet lidové písně Roman Slowioczek a Milan Celuch, kteří prokázali že umí zpívat stejně jako běhat. A i když už byli značně posilněni chmelovým mokem tak jim všichni dlouze zatleskali a vždycky, když chtěli pět znova tak se potlesk ozýval hospodou již dopředu a další jejich zpěv byl tím od fanoušků znemožněn ! 

Obrazek

Milan Celuch a Roman Slowioczek zpívají od srdce lidovou píseň :)

Nevěříte ? Tak přijdtě v únoru na repeté také a přesvědčíte se sami, že nekecám ! Navíc již bude oficiálně vyhlášen dle slibu pořadatele půlmaraton :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: fotky

(-W-, 16. 1. 2007 19:04)

Rosťo díky. Sice se tam moc nevyskytuji, ale párkrát jsem se tam našel :) Jsem tvým dlužníkem.

fotky

(Rosťa B., 16. 1. 2007 17:55)

Našel jsi se Petře na tom CD ?

Oprava původní zprávy

(Milan Celuch, 15. 1. 2007 19:32)

Samozřejmě,že to nebyl zpěv, ale reakce na prohlášení Petra Wally, který řekl po čtvrtém pivu, že letos zaběhne maraton pod 2:30 a když by to náhodou nevyšlo,tak zaplatí na podzimním dvojmaratonu 230 piv! Předem děkujeme!